Chemia samochodowa dla zakładów, warsztatów, higiena pracy

SMARFI REMOVER

Niskopienny zmywacz oleju i smarów z silników samochodowych, podłóg warsztatowych, części maszyn itp. Skutecznie usuwa zabrudzenia, zapobiega powstawaniu osadów i zacieków. Dzięki swoim właściwościom znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Przystosowany również do czyszczenia w automatycznych myjkach warsztatowych. Skuteczny i wydajny w użyciu.

Pojemność: 1L, 5L, 20L, 30L

pH 13.5

SMARFI WASHER

Preparat opracowany i stworzony do mycia i czyszczenia części metalowych w myjkach do mycia ręcznego. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, stosując roztwór wodny o temperaturze 40-70°C. Zawiera inhibitory korozji.

Pojemność: 1L, 5L, 20L, 30L

pH 12.0

SMARFI SONIC

Specjalistyczny środek wyprodukowany na bazie wodnej, do kąpieli ultradźwiękowych. Przeznaczony do czyszczenia części silnika, w tym gaźników, zaworów, itp. Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia, bezpieczny dla mosiądzu, aluminium i innych wrażliwych metali.

Pojemność: 5L, 10L, 20L

pH 10.0

DPF CLEANER

Skutecznie usuwa dwutlenek węgla i sadzę. Dzięki odpowiednio dobranemu pH, preparat jest bezpieczny dla powłoki katalitycznej. Zawiera inhibitory korozji, chroni metalową obudowę filtra. Przeznaczony do mycia ręcznego, sposobem namaczania w pojemniku.

Pojemność: 1L, 5L, 10L pH 13.5

DPF FILTER REMOVER

Przeznaczony do stosowania w urządzeniach do czyszczenia filtrów DPF. Skutecznie usuwa dwutlenek węgla i sadzę. Bezpieczny dla mosiądzu, aluminum oraz dla powłoki ceramicznej. Zawiera inhibitor korozji, który chroni metalową obudowę filtra.

Pojemność: 1L, 5L, 10L pH 13.0

MEGACLEAN

Skuteczny środek do mycia silników, maszyn, okapów, piekarników, grillów, wykładzin, odzieży roboczej, kafelek, podłóg itp. Przed myciem tkanin zrobić test na trwałość kolorów.

Pojemność: 750 ml, 1L, 5L, 20L, 30L, 200L

ph 11.0

ŻEL LEO

Żel do mycia rąk ze środkiem ściernym, wyprodukowany na bazie naturalnych rozpuszczalników z owoców cytrusowych. Polecany dla drukarzy, malarzy, mechaników, lakierników samochodowych. Doskonale rozpuszcza brud taki jak lakiery samochodowe, farby poligraficzne, tusz, atrament, smary, oleje. Wygładza i uelastycznia skórę. Produkt ekologiczny, nie zawierający piasku.

Pojemność: 500 ml, słoik 4L, wiaderko 5L, 10L, 15L

pH 6.0-7.0

PRIMA

Preparat do mycia rąk w postaci kremu. Połączenie dwóch rodzajów środków ściernych i naturalnego rozpuszczalnika, pozwala na domycie silnych zabrudzeń z rąk, bez drażnienia skóry. Idealnie rozpuszcza brud taki jak smary, oleje silnikowe, sadza, farby, itp. Zawiera substancje nawilżające i natłuszczające. Produkt ekologiczny. Nie zawiera piasku. Przeznaczony do dozowania pompką.

Pojemność: 500 ml, 4 L, 5 L, 10 L

pH 6.0-7.0

SOFT CREAM

Preparat do czyszczenia silnych zabrudzeń ze skóry w postaci kremu. Zawiera naturalny środek ścierny oraz naturalne rozpuszczalniki, dzięki czemu jest całkowicie biodegradowalna. Domywa oleje silnikowe, smary, sadzę, farby itp., pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Nie zawiera piasku.

Pojemność: 500 ml, 4L, 5L, 10L, 15L pH 6.0-7.0

HAND CREAM

Środek do mycia rąk w postaci pasty o kremowej konsystencji. Zawiera naturalne środki ścierne z kukurydzy i pestek oliwek, dzięki czemu jest wysoko biodegradowalny. Usuwa smary, oleje, sadzę, farby itp. Łagodnie pelinguje skórę, co wpływa na jej gładkość i miękkość.

Pojemność: 500ml, 4L, 5L, 10L, 15L

pH 6.0-7.0

PASTA BHP

Pasta do silnie zabrudzonych rąk na bazie naturalnych środków ściernych. Doskonale rozpuszcza smary czy oleje silnikowe. Nie podrażnia skóry, dzięki dodatkom substancji nawilżających i natłuszczających.

Pojemność: 500 ml, wiaderko 5L, 10L, 15L

OPTIMA

Pasta do rąk zawierająca łagodny środek ścierny i naturalne rozpuszczalniki owocowe. Idealnie domywa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak smary, oleje, farby. Zawiera środki nawilżające i natłuszczające. Produkt ekologiczny. Nie zawiera piasku. Może być dozowana za pomocą pompki.

Pojemność: 500 ml, 5L, 10L, 15L pH 6.0-7.0

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE

Bezzapachowy środek o działaniu antybakteryjnym, charakteryzujący się jednocześnie bardzo dobrymi właściwościami myjącymi. Zawiera skuteczny składnik antybakteryjny oraz glicerynę, która działa pielęgnacyjne na skórę. Nawet częste stosowanie nie powoduje wysuszenia skóry. Produkt ekologiczny.

Pojemność: 5L

pH 5.5

MYDŁO ELITTE

Luksusowe mydło w płynie przeznaczone do mycia rąk i całego ciała. Zawiera lanolinę oraz glicerynę, które nadają skórze doskonałe nawilżenie i gładkość. Mydło występuje w zapachu morskim, jabłkowym, kwiatowym, migdałowym i brzoskwiniowym.

Pojemność: 5L


Karta produktu CPNP Zapytaj o produkt

MYDŁO PIANOWE

Mydło pianowe przeznaczone jest do codziennego mycia rąk i całego ciała. Posiada doskonałe właściwości myjące oraz pielęgnujące skórę, a do tego jest niezwykle wydajne. Do użytku niezbędna jest specjalna pompka pianowa. Występuje w zapachu kwiatowym. Produkt ekologiczny.

Pojemność: 5L

pH 5.5-6.0

DINOL TRUCK

Alkaiczny, wysoce skoncentrowany środek przeznaczony do mycia samochodów ciężarowych, zarówno plandek jak i karoserii. Ze względu na wysoką alkaliczność produktu, nierozcieńczonego nie należy stosować na lakier.

Pojemność: 1L, 5L, 10L, 20L, 200L

pH 14.0

CLEAN BET

Preparat usuwający rdzę, kamień wodny, nacieki pochodzenia cementowego z pojazdów i powierzchni odpornych na kwasy. Doskonale czyści samochody i urządzenia specjalistyczne.  Zalecany do usuwania betonu z różnego rodzaju urządzeń budowlanych. Produkt silnie skoncentrowany. Nie stosować na powierzchnie emaliowane.

Pojemność: 1L, 10L, 20L

pH 1.0

MOSQUITO

Preparat do bezdotykowego mycia samochodów przy użyciu myjki pod wysokim ciśnieniem lub szczotki. Specjalnie opracowany do czyszczenia owadów z karoserii samochodów. Można go również stosować do bardzo mocnych zabrudzeń karoserii różnego pochodzenia.

Pojemność: 1L, 5L, 10L

pH 12.0

 

AKTYWNA PIANA SAMOCHODOWA

Szampon samochodowy, do użytku profesjonalnego. Jest bezpieczny dla wszystkich powłok karoserii oraz wosku. Dlatego może być stosowany tak często, jak jest to potrzebne. Dzięki silnemu skoncentrowaniu środka wystarczy kilka procent na duże wiadro wody. Ma owocowy zapach. Przeznaczony do stosowania w bezdotykowych myjniach samochodowych i ciężarowych.

Pojemność: 5L, 10L, 20L, 200L

pH 12.0

WHEEL CLEANER

Środek przeznaczony do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bezpiecznie i skutecznie usuwa pył hamulcowy, pozostałości rdzy oraz inne zanieczyszczenia drogowe.

Pojemność: 1L, 5L, 10L

pH 1.0Karta produktu

 


Kup online

BRUK WASHER

Środek pieniący do czyszczenia powierzchni odpornych na alkalia, takich jak kostka brukowa, beton, klinkier. Usuwa zabrudzenia typu smary, smoły, oleje, paliwa itp. Zalecany do czyszczenia posadzek na stacjach benzynowych, parkingach, w warsztatach, halach przemysłowych itp. Sposób użycia: przeznaczony do czyszczenia ręcznego oraz w myjkach ciśnieniowych.

Pojemność: 1L, 5L, 10L

pH 13.0

POMPKA DOZUJĄCA WIESZAK METALOWY OKRĄGŁY

Pompka do dozowania past i żelu. Doskonale dozuje ściśle odmierzoną ilość substancji. Pompka wykonana z metalu i plastiku.

Wieszak przeznaczony do słoika 4L; wykonany ze stali nierdzewnej.

Chemia samochodowa dla warsztatów

Zapomnij o trudach związanym z utrzymaniem czystości i efektywności w Twoim warsztacie samochodowym. Nasza wysoce skoncentrowana chemia samochodowa to więcej niż zwykłe detergenty. To narzędzia, które pracują za Ciebie, pozwalając skupić się na tym, co naprawdę ważne – naprawie i serwisowaniu aut.

Szybkość i skuteczność na pierwszym miejscu

Nie trać czasu na używanie słabych środków czyszczących. Nasza chemia samochodowa rozpuszcza tłuszcz i usuwa zabrudzenia w mgnieniu oka, dając Twojemu warsztatowi wygląd godny profesjonalisty.

Bezpieczeństwo i ochrona dla ciebie i twojego zespołu

Zapewniamy, że nasze środki są przyjazne dla skóry i nie wydzielają szkodliwych oparów. To oznacza mniej dni chorobowych i więcej zadowolonych pracowników, gotowych do podjęcia wyzwań.

Ekologiczne i odpowiedzialne

Troszczymy się o planetę. Dlatego nasze środki chemiczne są biodegradowalne i pochodzą z odnawialnych źródeł. Spraw, by Twój warsztat był zielony, nie rezygnując z efektywności.

Uniwersalność zastosowania

Niezależnie od tego, czy czyścisz silnik, podłogę, czy narzędzia – nasze środki radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzenia, dając Ci więcej czasu na to, co naprawdę istotne.

Oszczędność na każdym kroku

Dzięki wysokiej koncentracji naszych produktów, jedna butelka wystarczy na znacznie dłużej, niż mógłbyś się spodziewać. Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Chemia samochodowa pod Twoje potrzeby. Nie czekaj, działaj!

Jeżeli chcesz podnieść standardy swojego warsztatu na nowy, profesjonalny poziom, zamów nasze produkty już dziś. Daj sobie szansę na skoncentrowanie się na tym, co naprawdę ważne, a my zajmiemy się resztą. Zamów teraz!

Potrzebujesz ilości hurtowych? Skontaktuj się z nami