Najwyższej jakości chemia dla gastronomii

Odkryj różnicę, jaką nasza chemia dla gastronomii może wprowadzić do Twojej restauracji, kawiarni czy baru. Wybierając nasze produkty, stawiasz na skuteczność, bezpieczeństwo i oszczędność.

SUPERCLEAN

Środek do mycia naczyń w zmywarkach maszynowych. Preparat jest bardzo wydajnym koncentratem, skutecznie usuwa białka, tłuszcze i inne zabrudzenia. Dzięki wysokiemu pH redukuje liczbę drobnoustrojów na mytych powierzchniach. Dozowanie: 4-10 ml koncentratu na jeden cykl mycia w zależności od przygotowania wstępnego naczyń.

Pojemność: 5L, 10L, 20L pH 13.0

POLYCLEAN

Środek do płukania, osuszania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach przemysłowych. Preparat przeznaczony jest do płukania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych, zalecany szczególnie przy wodzie twardej. Nadaje naczyniom połysk, nie pozostawia smug. Nadaje się do wszystkich typów maszyn myjących. Dozowanie: 3-5 ml środka na jeden cykl mycia, w zależności od twardości wody.

Pojemność: 5L, 10L, 20L

pH 3.0-3.5

SUPERCLEAN PLUS

Niepieniący środek do mycia pieców konwekcyjno-parowych. Wyprodukowany w postaci koncentratu. Skutecznie usuwa białka, tłuszcze itp. Dzięki wysokiemu pH redukuje liczbę drobnoustrojów na mytych powierzchniach. Dozowanie: Należy zastosować wg instrukcji obsługi urządzenia.

Pojemność: 5L, 10L, 20L
pH 12.5-13.0

SMOKY

Preparat do usuwania przypaleń. Skutecznie usuwa zaschnięte zabrudzenia oraz resztki tłuszczu z garnków, piekarników, patelni, grillów, szkła kominkowego oraz innego sprzętu kuchennego w zakładach gastronomicznych. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Dozowanie i sposób użycia: w zależności od stopnia zabrudzenia stosować roztwór z wodą 10-50%. Różnego rodzaju powierzchnie można czyścić natryskowo, szczotkowo lub zatapialnie.

Pojemność: 0,6L; 5L

pH 14.0

FOSOLEX

Kwasowy płyn do czyszczenia powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej i żeliwa. Posiada właściwości czyszczące oraz odrdzewiające. Usuwa wszelkiego rodzaju brud, tłuszcz czy osady po twardej wodzie. Pozostawia lśniące wykończenie bez smug. Zastosowanie: w lokalach gastronomicznych, w przemyśle spożywczym, w gospodarstwie domowym. Do mycia zlewozmywaków, umywalek, kuchenek, blatów, okapów. Sposób użycia: Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię i pozostawić na 1 do 5 minut. Po umyciu powierzchnię należy spłukać wodą lub wytrzeć wilgotną ściereczką, by zneutralizować kwaśny odczyn. Następnie wytrzeć do sucha. Przed pierwszym zastosowaniem najlepiej zrobić próbę działania płynu w mało widocznej części.

Pojemność: 1L, 5L, 10L

pH 1.0-2.0

ALUCLEAN

Kwasowy preparat do mycia i dezynfekcji. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji ścian, posadzek, maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym. Doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia z tłuszczu i białka. Nie niszczy powierzchni, nie pozostawia smug. Wydajny w użyciu. Sposób użycia: preparat nanieść na powierzchnię, wyczyścić i zmyć wodą.

Pojemność: 1L, 5L, 10L, 20L

pH 2.0-3.0

SANITARCLEAN

Preparat na bazie chloru do mycia powierzchni, urządzeń, toalet, pisuarów itp. Posiada właściwości dezynfekujące. Sposób użycia: nanieść produkt na powierzchnię i po ok. 15 minutach spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach po określonym czasie użyć szczotki.

Pojemność: 0,75L; 1L; 5L; pH 12.5

MEGACLEAN

Skuteczny środek do mycia tłustych zabrudzeń. Przeznaczony do czyszczenia silników, maszyn, okapów, piekarników, grillów, wykładzin, odzieży roboczej, kafelek, podłóg itp. Przed praniem tkanin zrobić test na trwałość kolorów. Sposób użycia: Stosować roztwór roboczy 2-10%. W przypadku silnych zabrudzeń można używać koncentratu.

Pojemność: 750ml, 1L, 5L, 20L, 30L, 200L

pH 11.0

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE

Bezzapachowy środek o działaniu antybakteryjnym, charakteryzujący się jednocześnie bardzo dobrymi właściwościami myjącymi. Zawiera skuteczny składnik antybakteryjny oraz glicerynę, która działa pielęgnacyjne na skórę. Nawet częste stosowanie nie powoduje wysuszenia skóry. Produkt ekologiczny.

Pojemność: 5L

pH 5.5

UNIWERSAL CLEAN

Uniwersalny płyn o odświeżającym zapachu, do codziennego mycia powierzchni takich jak PCV, beton, płytki ceramiczne, parkiet itp. Posiada właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Zostawia przyjemny zapach. Sposób użycia: stosować w roztworze wodnym 10-50% w zależności od stopnia zabrudzenia.

Pojemność: 1L, 5L, 10L pH 10.0

GLASSCLEAN

Jest to środek w postaci koncentratu do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni. Nadaje się do mycia powierzchni z tworzywa sztucznego oraz z Plexi. Szybko wysycha i nie pozostawia smug.

Pojemność: 1L, 5L, 10L pH 8.0-8.5

BRUK WASHER

Środek pieniący do czyszczenia powierzchni odpornych na alkalia, takich jak kostka brukowa, beton, klinkier. Usuwa zabrudzenia typu smary, smoły, oleje, paliwa itp. Zalecany do czyszczenia posadzek na stacjach benzynowych, parkingach, w warsztatach, halach przemysłowych itp. Sposób użycia: przeznaczony do czyszczenia ręcznego oraz w myjkach ciśnieniowych.

Pojemność: 1L, 5L, 10L

pH 13.0

Po pierwsze, skuteczność widoczna na pierwszy rzut oka

Nasza chemia dla gastronomii jest nie tylko mocna, ale i szybko działająca. Usuń uporczywe zabrudzenia, zanim jeszcze zdążysz powiedzieć „smacznego”. Twoje naczynia, blaty i podłogi będą błyszczeć jak nigdy.

Po drugie, chemia dla gastronomii bezpieczna dla ludzi i środowiska

Nie zawierają szkodliwych substancji i są przyjazne dla skóry. Dzięki temu Twoja załoga będzie zdrowsza i bardziej zadowolona, a Ty będziesz mógł pochwalić się certyfikatem eko.

Po trzecie, zmniejsz koszty, nie jakość

Nasza chemia dla gastronomii jest wysoce skoncentrowana, co oznacza, że jedna butelka wystarczy na dłużej. Mniej zamówień, mniej opakowań do utylizacji, mniej zmartwień.

Po czwarte, chemia dla gastronomii gotowa na każdą okazję

Czy to grill na świeżym powietrzu, czy elegancka kolacja, nasze środki chemiczne są dostosowane do różnych potrzeb. Idealne dla każdego typu gastronomii.

Po piąte, stań się trendsetterem w dziedzinie czystości

Dzięki naszym środkom, klienci zauważą różnicę i będą chcieli wrócić. Niech Twoja restauracja stanie się synonimem czystości i profesjonalizmu.

Nie czekaj, działaj! Chemia dla gastronomii pod Twoje potrzeby

Jeżeli chcesz przekształcić sposób prowadzenia swojego biznesu gastronomicznego, to jest właściwy moment. Działaj teraz i doświadcz różnicy. Zamów już dziś i zobacz, jak nasze produkty mogą wnieść Twoją działalność na zupełnie nowy poziom!

Potrzebujesz ilości hurtowych? Skontaktuj się z nami